PARTNER
PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

NAŠE SLUŽBY

Potřebujete zveřejnit inzerát práce, realizovat projekt a nebo dodat stovky zaměstnanců? V portfoliu služeb našich divizí si určitě vyberete řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám.

POTŘEBUJETE OBSADIT VOLNÁ MÍSTA?

INZERCE PRÁCE PŘES OSLOVIME.CZ

Inzerujte pouze jedním zadáním na všech velkých portálech práce a sociálních sítích a ještě ušetřete. Využijte naši multikanálovou platformu pro inzerci volných pracovních míst na www.oslovime.cz.

RECRUITMENT SUPPORT

Mějte výběr kandidátů ve vlastních rukou, ale neztrácejte čas inzercí a preselekcí. Vyprofilujeme za Vás pracovní pozici, zajistíme inzerci a roztřídíme kandidáty podle vhodnosti.

VYHLEDÁNÍ A OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE

Zajistíme za Vás celý náborový proces  a dodáme Vám toho nejvhodnější kandidáta. Na Vás už bude jen podepsat pracovní smlouvu.

PODPORA HR

Chcete-li mít celý náborový proces ve svých rukou, ale chybí Vám potřebné kapacity na HR oddělení, využijte našich služeb externích HR manažerů a specialistů.

HR KAMPANĚ

Chystáte se začít s employer brandingem či udělat velký nábor, pak Vám rádi pomůžeme s komplexními HR kampaněmi.

 

POTŘEBUJETE EXTERNÍ PERSONÁL NEBO VYČLENIT PROCES?

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním služby agenturního zaměstnávání a za dobu naší existence jsme zákazníkům přidělili již více než 35 000 zaměstnanců. Jsme jednou z 6 největších agentur práce v České republice a jsme držiteli příslušných oprávnění a stejně tak pojištění.  Máme zkušenosti také s poskytováním služby v režimu Master Vendor a Neutral Vendor.

BUSINESS PROCESS OUTSOURCING

Nabízíme buď komplexní řešení při realizaci projektů a nebo on/off-site podporu našich expertů přímo ve Vašich týmech. Díky našim divizím Marketing and Sales  a Industry and Logistics  jsme silní v oblasti marketingu a prodeje a dále v oblasti výroby a interní logistiky, kde v obou případech disponujeme multioborovými týmy (v marketingu a prodeji s důrazem na IT podporu projektů).

 
 

ŘEŠÍTE ŠKOLENÍ A TRÉNINK ZAMĚSTNANCŮ?

MANIPULACE S MATERIÁLEM

Nabízíme školení VZV i školení jeřábníků a vazačů přímo ve Vašich provozech. Součástí každého školení je také základní logistický audit.

SVÁŘECÍ ŠKOLA

Nabízíme služby certifikované svářečské školy pro úrovně ZP (ZP 135-1 1.1, ZP 111-1 1.1, ZP 141-1 1.1, ZP 141-1 8, ZP 21-9 1.1.), dále úroveň ZK zakončený zkouškou dle ČSN (ZK 135 1.1, ZK 111 1.1, ZK 141 8) a v neposlední řadě také zkoušky EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10,0 PF, EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10,0 PC ss nb, EN ISO 9606-1 111 P BW FM1 B s10,0 PF ss nb, EN ISO 9606-1 141 P BW FM5 S s10,0 PF ss gb . Pro tyto účely máme vlastního mezinárodního svářečského praktika IWP a mezinárodního svářečského inženýra IWE/EWE.

VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE

Čtení i tvorba výkresové dokumentace pro všechny úrovně personálu ve výrobě. Nabízíme také kurzy kreslení v CAD programech.

SPECIÁLNÍ KURZY PRO VÝROBU

Nabízíme kurzy na pneumatické systémy, hydraulické systémy, bezpečnost a obsluhu strojů a kurzy posilující zlepšování kvality.

SOFT SKILLS PRO VÝROBU

Nabízíme kurzy pro liniové manažery ve výrobě.

 

CHYTRÉ NÁSTROJE PRO PERSONALISTY

PSYCHODIAGNOSTICKÝ SCREENING A TESTOVÁNÍ

Pomocí psychodiagnostiky Vám zjistíme úroveň vlastností a osobnostních předpokladů testovaného k vykonávané pracovní činnosti. Testování je vhodným doplňkem výběrového řízení nebo plánování osobnostního rozvoje Vašich zaměstnanců.

JAZYKOVÉ TESTOVÁNÍ A SCREENING

Nabízíme ověření úrovně znalosti cizího jazyka jedince a schopnosti jazyk používat dle metodiky SERR.

SOCIOLOGICKÁ ŠETŘENÍ

Máme zkušenosti s realizací sociologických šetření a procesních analýz, které vedou ke zjištění mzdových podmínek pro vybrané pozice v definovaných regionech, zjištění míry spokojenosti a angažovanosti zaměstnanců, zmapování zákaznické a zaměstnanecké cesty Vaší organizací, analýze dodržování nastavených procesů za účelem a vylepšení schválených postupů.

KONTROLA NEMOCNÝCH

Nezbývá Vám čas na kontrolu zaměstnanců v pracovní neschopnosti? Uvědomujete si delikátnost této činnosti a uznali jste, že je lepší ji přenechat někomu jinému? U Vašich zaměstnanců provedeme kontrolu za Vás a Vy jen obdržíte záznam z provedené kontroly. A navíc budete mít jistotu, že vše proběhlo tak, jak má.

 
DP WORK
DP MARKETING & SALES
DP ENGINEERING & TRAINING
DP JOBS
DP INDUSTRY & LOGISTICS

© SKUPINA DP, 2020