header-skupinadp_1.png

PARTNER
PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

NAŠE SLUŽBY

Potřebujete zveřejnit inzerát práce, realizovat projekt a nebo dodat stovky zaměstnanců? V portfoliu služeb našich divizí si určitě vyberete řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám.

POTŘEBUJETE OBSADIT VOLNÁ MÍSTA?

INZERCE PRÁCE PŘES OSLOVIME.CZ

Inzerujte pouze jedním zadáním na všech velkých portálech práce a sociálních sítích a ještě ušetřete. Využijte naši multikanálovou platformu pro inzerci volných pracovních míst na www.oslovime.cz.

RECRUITMENT SUPPORT

Mějte výběr kandidátů ve vlastních rukou, ale neztrácejte čas inzercí a preselekcí. Vyprofilujeme za Vás pracovní pozici, zajistíme inzerci a roztřídíme kandidáty podle vhodnosti.

VYHLEDÁNÍ A OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE

Zajistíme za Vás celý náborový proces  a dodáme Vám toho nejvhodnější kandidáta. Na Vás už bude jen podepsat pracovní smlouvu.

PODPORA HR

Chcete-li mít celý náborový proces ve svých rukou, ale chybí Vám potřebné kapacity na HR oddělení, využijte našich služeb externích HR manažerů a specialistů.

HR KAMPANĚ

Chystáte se začít s employer brandingem či udělat velký nábor, pak Vám rádi pomůžeme s komplexními HR kampaněmi.

Inzerce práce
Recruitment support
Vyhledání pracovní pozice
Podpora náboru
HR Kampaně
 

POTŘEBUJETE EXTERNÍ PERSONÁL NEBO VYČLENIT PROCES?

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním služby agenturního zaměstnávání a za dobu naší existence jsme zákazníkům přidělili již více než 35 000 zaměstnanců. Jsme jednou z 6 největších agentur práce v České republice a jsme držiteli příslušných oprávnění a stejně tak pojištění.  Máme zkušenosti také s poskytováním služby v režimu Master Vendor a Neutral Vendor.

BUSINESS PROCESS OUTSOURCING

Nabízíme buď komplexní řešení při realizaci projektů a nebo on/off-site podporu našich expertů přímo ve Vašich týmech. Díky našim divizím Marketing and Sales  a Industry and Logistics  jsme silní v oblasti marketingu a prodeje a dále v oblasti výroby a interní logistiky, kde v obou případech disponujeme multioborovými týmy (v marketingu a prodeji s důrazem na IT podporu projektů).

Agenturní zaměstnání
Business process outsourcing
 
 
 

ŘEŠÍTE ŠKOLENÍ A TRÉNINK ZAMĚSTNANCŮ?

MANIPULACE S MATERIÁLEM

Nabízíme školení VZV i školení jeřábníků a vazačů přímo ve Vašich provozech. Součástí každého školení je také základní logistický audit.

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA

Nabízíme služby certifikované svářečské školy pro úrovně ZP (ZP 135-1 1.1, ZP 111-1 1.1, ZP 141-1 1.1, ZP 141-1 8, ZP 21-9 1.1.), dále úroveň ZK zakončený zkouškou dle ČSN (ZK 135 1.1, ZK 111 1.1, ZK 141 8) a v neposlední řadě také zkoušky EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10,0 PF, EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10,0 PC ss nb, EN ISO 9606-1 111 P BW FM1 B s10,0 PF ss nb, EN ISO 9606-1 141 P BW FM5 S s10,0 PF ss gb . Pro tyto účely máme vlastního mezinárodního svářečského praktika IWP a mezinárodního svářečského inženýra IWE/EWE.

VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE

Čtení i tvorba výkresové dokumentace pro všechny úrovně personálu ve výrobě. Nabízíme také kurzy kreslení v CAD programech.

SPECIÁLNÍ KURZY PRO VÝROBU

Nabízíme kurzy na pneumatické systémy, hydraulické systémy, bezpečnost a obsluhu strojů a kurzy posilující zlepšování kvality.

SOFT SKILLS PRO VÝROBU

Nabízíme kurzy pro liniové manažery ve výrobě.

Speciální kurzy pro výrobu
Svářecí škola
cad.png
Soft skills pro výrobu
vzv.png

CHYTRÉ NÁSTROJE PRO PERSONALISTY

PSYCHODIAGNOSTICKÝ SCREENING A TESTOVÁNÍ

Pomocí psychodiagnostiky Vám zjistíme úroveň vlastností a osobnostních předpokladů testovaného k vykonávané pracovní činnosti. Testování je vhodným doplňkem výběrového řízení nebo plánování osobnostního rozvoje Vašich zaměstnanců.

JAZYKOVÉ TESTOVÁNÍ A SCREENING

Nabízíme ověření úrovně znalosti cizího jazyka jedince a schopnosti jazyk používat dle metodiky SERR.

SOCIOLOGICKÁ ŠETŘENÍ

Máme zkušenosti s realizací sociologických šetření a procesních analýz, které vedou ke zjištění mzdových podmínek pro vybrané pozice v definovaných regionech, zjištění míry spokojenosti a angažovanosti zaměstnanců, zmapování zákaznické a zaměstnanecké cesty Vaší organizací, analýze dodržování nastavených procesů za účelem a vylepšení schválených postupů.

KONTROLA NEMOCNÝCH

Nezbývá Vám čas na kontrolu zaměstnanců v pracovní neschopnosti? Uvědomujete si delikátnost této činnosti a uznali jste, že je lepší ji přenechat někomu jinému? U Vašich zaměstnanců provedeme kontrolu za Vás a Vy jen obdržíte záznam z provedené kontroly. A navíc budete mít jistotu, že vše proběhlo tak, jak má.

Sociologická šetření
Psychodiagnostický screening a testování
Jazykové testování a screening
Kontrola nemocných